Vi är PerPR

Charlotta Bergqvist

VD och projektledare Skicka epost

Mobil +46 (0)70 144 22 69
Epost lotta@perpr.se

Josefin Netz

Projektledare Skicka epost

Mobil +46 (0)70 669 50 15
Epost josefin@perpr.se

Caroline Brander

Ansvarig sociala medier Skicka epost

Mobil +46 (0)76 274 69 19
Epost caroline@perpr.se

Jessica Sturén

Projektledare Skicka epost

Mobil +46 70 981 30 06
Epost jessica@perpr.se

Sofia Rumert

Kreatör Skicka epost

Mobil +46 (0)76 801 59 81
Epost sofia@perpr.se

Clara Cervin

Projektledarassistent Skicka epost

Telefon +46 70 614 00 47
Epost clara@perpr.se

Olivia Lilja

Projektledare Skicka epost

Telefon +46 70 431 30 08
Epost olivia@perpr.se

Sara Ekwall

Projektledare Skicka epost

Telefon +46 76 647 22 42
Epost sara@perpr.se

Malin Lauritzen

Ansvarig Norge Skicka epost

Telefon + 47 40 00 16 60
Mobil +47 (0) 92 89 77 17
Epost malin@perpr.no

Inger Tallqvist

Ansvarig Finland Skicka epost

Mobil +358 (0)40 1991 073
Epost inger@perpr.fi

Här hittar du oss

PerPR sitter i ett gårdshus från 1600-talet beläget i Gamla stan. Vi lånar ofta och gärna ut produkter från våra samarbetspartners och då med kortast möjliga varsel.

Kontakta oss.

PerPR AB

Adress

Stora Nygatan 21 B
111 27 Stockholm

Epost

info@perpr.se

Telefon

+46 (0)8 400 255 15