Vi är PerPR

Nicklas Bergqvist

VD och projektledare Skicka epost

Mobil +46 (0)70 726 32 79
Epost nicklas@perpr.se

Charlotta Bergqvist

Verksamhetsansvarig norden Skicka epost

Mobil +46 (0)70 144 22 69
Epost lotta@perpr.se

Johanna Eklund

Chef sociala medier Skicka epost

Mobil 070 418 48 37
Epost johanna@perpr.se

Maja Gardinge

Projektledare Skicka epost

Mobil 076 328 77 42
Epost maja@perpr.se

Caroline Brander

Projektledare Skicka epost

Mobil + 46 762 74 69 19
Epost caroline@perpr.se

Fredrik Magnusson

Content kreatör Skicka epost

Mobil +46 (0)76 276 26 74
Epost fredrik@perpr.se

Jessica Sturén

PROJEKTLEDARE Skicka epost

Mobil +46 70 981 30 06
Epost jessica@perpr.se

Josefin Netz

Projektledare Skicka epost

Mobil 0706695015
Epost josefin@perpr.se

Inger Tallqvist

Ansvarig Finland Skicka epost

Telefon +358 (0)40 1991 073
Mobil +358 (0)40 1991 073
Epost inger@perpr.fi

Malin Lauritzen

Ansvarig Norge Skicka epost

Telefon + 47 40 00 16 60
Mobil +47 (0) 92 89 77 17
Epost malin@perpr.no

Folke

Kontorsassistent

Telefon 08-400 255 15

Här hittar du oss

PerPR sitter i ett gårdshus från 1600-talet beläget i Gamla stan. Vi lånar ofta och gärna ut produkter från våra samarbetspartners och då med kortast möjliga varsel.

Kontakta oss.

PerPR AB

Adress

Stora Nygatan 21 B
111 27 Stockholm

Epost

info@perpr.se

Telefon

+46 (0)8 400 255 15